Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data02/virt45959/domeenid/www.sleepwellbed.com/htdocs/wordpress/wp-content/themes/sleepwell/single.php on line 11

Mis teeb madratsist Sleepwell´i?

11.06.2014

Lai valik.

Kollektsioon koosneb laiast valikust erinevatest madratsitest – alates klassikalisest bonell-vedrustusest kuni erinevate pocket-tüüpi vedrustusega madratsiteni. Sleepwell´i kollektsioon pakub Sulle võimalust valida sobivaim järgmiste madratsite seast: vedrumadrats, kušett, kattemadrats ning tõeliselt mugav, nn kontinentaal-tüüpi voodi.

Materjalid.

Sleepwell´i madrats on mugav ja tervisesõbralik. Oleme kasutanud naturaalseid materjale nii palju kui võimalik – vill (100%), kookos ja lateks. Need, sobivas koosluses teiste kvaliteetsete materjalidega, annavad täiusliku mugavuse.

Sleepwell´i madratsid on hea õhu-läbilaskvuse ja tugeva konstruktsiooniga.

Kvaliteet

Sleepwell´i madratseid toodab Euroopa ja Aasia suurim madratsi- ja vooditootja Hilding Anders Gruppi Eesti tehas Jüris, kelle enam kui 70-aastane kogemus madratsite valmistamisel räägib iseenda eest. Kõik Sleepwell´i madratsite valmistamisel kasutatavad materjalid pärinevad rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtetelt ning vastavad kõige kõrgematele kvaliteedistandarditele.

Sobib igasse magamistuppa

Sleepwell´i kollektsioon on välja töötatud kasutades parimaid kogemusi ning silmas pidades eelkõige magamismugavust ja vastupidavust. Sleepwell´i sarjast on väimalik igaühel leida just talle sobiv lahendus.