Madratsid (19)

Sleepwelli ja Hildingu madratsid on valmistatud põhjalikult valitud ja keskkonnasõbralikest materjalidest, mis sobivad kaasaegsele inimesele. Sul on võimalik valida meelepärane madrats kahekümne erineva toote vahel, millest kümme on vedrumadratsid ja ülejäänud ilma vedrudeta madratsid. Nende toodete hulgast on igaühel võimalik leida just temale sobiv, parima magamismugavusega madrats.

BLUE BONELL vedrumadrats Recommended price 101-195€
Beebimadrats HILDING Dobranocka Recommended price 60cm -39€
Beebimadrats HILDING Kolysanka Recommended price 60cm -57€€

Kušetid (7)

Sleepwell kušetid on valmistatud põhjalikult valitud ja keskkonnasõbralikest materjalidest, mis sobivad kaasaegsele inimesele. Sleepwelli kollektsioonis on täna 4 erinevat kušetti ja 3 voodiraami. RED ja BLACK sarja kušettide puhul saab valida endale sobivat värvi mööblikanga ning juurde osta ka samast kangast peatsiotsa. Et moodustuks harmooniline tervik.

BLUE voodiraam Recommended price 87-155€
RED voodiraam Recommended price 108-190€
BLACK voodiraam Recommended price 163-292€

Mootorvoodi (1)

Mootorvoodite populaarsus on viimasel ajal tuntavalt tõusnud. Kvaliteetne mootorvoodi võimaldab muuta oma voodi asendit täpselt nii nagu paremaks peate - lugemiseks, televiisori vaatamiseks või lihtsalt mõtisklemiseks. RED mootorvoodi seda kõike ka võimaldab. Head nautimist!

RED mootorvoodi Recommended price 90cm- 689€

Kontinentaalvoodid (14)

Sleepwell kontinentaalvoodid on valmistatud põhjalikult valitud ja keskkonnasõbralikest materjalidest, mis sobivad kaasaegsele inimesele. RED ja BLACK sarjas on valida 6 erineva mööblikanga ja 4 erineva peatsiotsa vahel, mis pakuvad võimaluse igalühel kokku panna just talle meelepärase voodilahenduse.

BLUE CONTINENTAL kontinentaalvoodi Recommended price 450-484€
RED CONTINENTAL kontinentaalvoodi punane Recommended price 844-910€
BLACK CONTINENTAL kontinentaalvoodi beež Recommended price 1260-1359€

Kattemadratsid (14)

Kattemadrats lisab voodile täiendavat magamismugavust. Ka aitab see moodustada kahest alusmadratsist ühtse terviku. Alahinnata ei saa kindlasti kattemadratsi mõju voodi kasutuseale ja hügieenile. Sleepwell’i sarjas on kattemadratsid toodud välja iseseisva tootegrupina, sest need ei ole mõeldud ainult alusmadratsi kaitseks ja pehmenduseks. Kattemadratsit võib kasutada pehmendusena ka diivanitel ja lahtikäivatel vooditel.

Lisad (13)

Kušettide kinnitusklambrid Recommended price 5€
Kontinentaalvoodi riidekast Recommended price 259€
LATEX SOFT padi Recommended price 44€