Sleepwelli kangavalik

 

Kas teadsid, et Sleepwelli valikusse lisandus sel suvel kokku 66 erineva tooni ja tekstuuriga kangast? Kui varasemalt olid meie valikus peamiselt beežid ja hallid kangad, siis nüüd on soovijatel võimalik tellida ka näiteks kuldkollast, vanaroosat või smaragdrohelist voodit.

Kangavaliku laiendamise otsus sai tehtud eelkõige meie armsate klientide tagasisidet kuulates – on suur rõõm näha, et ka paljud eestlased on hakanud tundma huvi erinevate värviliste voodikangaste vastu. Mujal maailmas on see trend levinud juba paar aastat ja siiani vaibumismärke ei näita.

Meie soov on anda oma klientidele võimalus lisada oma magamistoale värvidega juurde luksust ja iseloomu. Lisaks saab oma voodile ka sama (või hoopis teistsuguse) kangaga kokkusobivaid dekoratiivpatjasid tellida. Särtsakate värvidega kaunistades saavad magamistoad hoopis uue ilme ja tõstavad tuju.

Uues kangavalikus pakume kolme erinevat materjali, millest ühte on võimalik tellida 24, teist 18 ja kolmandat samuti 24 erinevas värvitoonis. Usume, et nende materjalide ja värvide seast leiab igaüks endale midagi sobivat!

Lisaks vastavad kõik meie kangad ka Ökotex tähisele ning  valikust leiab ka kangaid, mis on kergemini hooldatavad, et vähendada tolmu jm kogunemist voodisse. Materjalid erinevad üksteisest veidi ka kulumiskindluse ja puhastamisvõimaluste poolest, millele tasuks tähelepanu pöörata näiteks siis, kui peres on ka väiksemaid lapsi. Selles osas oskavad huvilisi täpsemalt aidata ja head nõu anda kindlasti poemüüjad.

 

Meie kangavalikuga on võimalik tutvuda meie edasimüüjate füüsilistes poodides Tallinnas Aatrium Sisustuskaubamajas ja Pesapuu Sisustuskeskuses, Tartus Pesapuu Sisustuskeskuses ja Webshop Mööblisalongis, Paides Webshop Mööblisalongis, Võrus Webshopi Mööblisalongis, Pärnus Papera Mööblimajas, Kärdlas Isabella Mööblis, Haapsalus Ananke Mööblis ning Viljandis Webshopi Mööblisalongis ning Mööbel Koju ja Kontorisse mööblipoes.