BLACK sari -20%

kuni 10.01.2023

Luksuslik Sleepwell BLACK sari —

tõelistele unegurmaanidele

Minu uni on sügav, sume ja rikkalik. Uni Sleepwell BLACK voodis on enamat kui lihtsalt puhkus. See on minu rituaalne nauding, minu suurim kingitus iseendale. Kui annan end oma voodi pehmesse embusesse, siis kaob mu kehalt raskus ja aeg peatub.
Minu uni – see on minu unelmate aeg.
null

Valmistatud Eestis

Sleepwelli voodid ja madratsid on inspireeritud kargest Eestimaa loodusest ning toodetud Tallinna külje all Lehmja külas asuvas 22 000 m2 suuruses meie oma meistrite suure hoole ja pühendumusega.
null

Ajatu põhjamaine disain

Luksuslikud BLACK sarja voodid ja madratsid rabavad oma lihtsa elegantsi ja mugavusega. Sleepwelli voodid on inspireeritud Hilding Anders gruppi kuuluvate Skandinaavia luksusbrändide Jensen ja Carpe Diem disainikeelest, millele oleme omalt poolt lisanud eestlaslikku praktilisust. Puhas, helge ja minimalistlik põhjamaine disain on alati maitsekas.
null

Parimad materjalid

Sleepwell BLACK sarja voodites ja madratsites on kasutatud ainult kõige kvaliteetsemaid ja kaasaegsemaid materjale – ülimalt vastupidavat High Resilience porolooni, looduslikku lateksit ning kangaste töötlemisel innovaatilisi tehnoloogiaid RucoPur™ ja Sensity™. Kangas, puuvill, vill ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.
null

Enam kui 80 aastat kogemusi

Väärika ajalooga Hilding Anders Group on asutatud Rootsis 1939. aastal ning on tänaseks Euroopa ja Aasia juhtiv voodite tootja. Sleepwelli kaubamärgiga voodeid ja madratseid toodame Eestis alates 2004. aastast. Töötame iga päev selle nimel, et Sleepwelli voodites oleks inimestel maailma parim uni.

Sleepwell BLACK sarjas on 73 erinevat kangast

Hilding Anders Baltic AS

Loomäe tee 10, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa 75306, Eesti
tel +372 624 8098 / +372 517 3633

hilding