SLEEPWELLI KANGAVALIK

Lisaks voodi jäikusele, mõõtudele ja disainile on väga oluline ka seda kattev kangas. Ideaalne voodikangas kaunistab voodit ja on kvaliteetne, vastupidav ning lihtsasti puhastatav. Ka Sleepwelli valikusse oleme võtnud just nendele märksõnadele vastavad mööblikangad. Lisaks eelnimetatutele vastavad kõik meie kangad ka Ökotex tähisele. 

Meie valikus olevad materjalid erinevad üksteisest peamiselt värvitoonide ja tekstuuri, kuid veidi ka puhastamisvõimaluste poolest. Viimasele tasuks erilist tähelepanu pöörata näiteks siis, kui peres on allergikuid või väiksemaid lapsi.

Sleepwelli kangavaliku saab jaotada kaheks – põhikangavalik ning laiendatud kangavalik. Loe edasi ja saa teada, mida need endast kujutavad ning kuidas neid tellida.

RED

RED sarja põhikangavaliku kangad on vastupidavad, kergesti puhastatavad ja trendikates toonides.

BLACK

BLACK sarja põhikangavaliku kangad on luksuslikud, vastupidavad ja kaunites skandinaavialikes toonides.

Kuidas tellida?

 

RED ja BLACK sarjade põhikangavalikuga tooteid on võimalik soetada kõigilt meie edasimüüjatelt.

Laiendatud kangavalik

2020. aasta suvel lisandus Sleepwelli valikusse tervelt 66 uut mööblikangast, millega on võimalik tellida nii RED kui BLACK sarja tooteid.

Laiendatud kangavalikus pakume aga kolme erinevat materjali – Harrison, Grace ja Stella. Esimest pakume 18, teist 24 ja kolmandat samuti 24 erinevas värvitoonis. Usume, et nende materjalide ja värvide seast leiab igaüks endale midagi sobivat.

HARRISON

Harrison kangas on mõnusalt sametine ja luksusliku välimusega. Tegu on väga kulumiskindla ja hõlpsasti puhastatava valikuga. Võimalik tellida nii RED kui BLACK sarja toodetele.

GRACE

Kauni tekstuuriga Grace kangavalik pakub kauneid ja sügavaid värvitoone igale maitsele. Kolmest kõige kõrgema hinnaklassiga kangas on väga vastupidav ja kvaliteetne. Võimalik tellida nii RED kui BLACK sarja toodetele.

STELLA

Valikust kõige soodsama hinnaga Stella kangas võlub oma lihtsuse, pehme fliisja tekstuuri ja korrektse välimusega. Võimalik tellida nii RED kui BLACK sarja toodetele.

Kuidas tellida?

 

Harrison, Grace või Stella kangaga tooteid on võimalik tellida vaid meie füüsiliste kauplustega edasimüüjatelt. Nendeks on: