SLEEPWELLI KANGAVALIK

Lisaks voodi jäikusele, mõõtudele ja disainile on väga oluline ka seda kattev kangas. Ideaalne voodikangas kaunistab voodit ja on kvaliteetne, vastupidav ning lihtsasti puhastatav. Ka Sleepwelli valikusse oleme võtnud just nendele märksõnadele vastavad mööblikangad. Lisaks eelnimetatutele vastavad kõik meie kangad ka Ökotex tähisele. 

Meie valikus olevad materjalid erinevad üksteisest peamiselt värvitoonide ja tekstuuri, kuid veidi ka puhastamisvõimaluste poolest. Viimasele tasuks erilist tähelepanu pöörata näiteks siis, kui peres on allergikuid või väiksemaid lapsi.

Sleepwelli kangavaliku saab jaotada kaheks – põhikangavalik ning laiendatud kangavalik. Loe edasi ja saa teada, mida need endast kujutavad ning kuidas neid tellida.

BLUE

BLUE sarja põhikangavaliku kangad on skandinaavialikes hallides toonides, vastupidavad ning kergesti puhastatavad.

RED ja BLACK

RED JA BLACK sarjade põhikangavaliku kangad on luksuslikud, vastupidavad ja kaunites luksuslikes toonides.

Kuidas tellida?

Põhikangavalikuga tooteid on võimalik soetada kõigilt meie edasimüüjatelt. Kui valid tootele kanga põhikangavaliku seast, siis kanga eest lisatasu ei rakendu.

Laiendatud kangavalik

Lisaks on meie valikus ka erikangad, millega on võimalik tellida nii RED kui BLACK sarja tooteid. Kui leiad tootele sobiva kanga laiendatud kangavaliku seast, rakendub vastavalt kangale ja tootele ka lisatasu. Lõpliku hinna teadasaamiseks tuleb pakkumist küsida edasimüüjalt.

Laiendatud kangavalikus pakume aga kahte erinevat materjali – Harrison ja Fiesta. Kõiki materjale pakume vastavalt 10 erinevas värvitoonis. Usume, et nende materjalide ja värvide seast leiab igaüks endale midagi sobivat.

FIESTA

Klassikalise tekstuuriga FIESTA kangavalik pakub kauneid ja sügavaid värvitoone igale maitsele.

HARRISON

Harrison kangas on mõnusalt sametine ja luksusliku välimusega. Tegu on väga kulumiskindla ja hõlpsasti puhastatava valikuga.

Kuidas tellida?

 

Harrison või Fiesta kangaga tooteid on võimalik tellida vaid meie füüsiliste kauplustega edasimüüjatelt. Nendeks on: