Sleepwelli erimõõdus tooted

 

Sul on kodus eriline voodiraam, kuhu standardsuurusega madratsid sisse ei mahu? Või oled lihtsalt pikemat kasvu unimüts ja tahaksid õhtuti uinuda nii, et varbad ei ulatu enam üle voodi ääre? Siis soovitame Sul tellida omale erimõõdus madrats või voodi!

 

Oleme Sinu abistamiseks kokku pannud käesoleva postituse koos vastustega enamlevinud küsimustele, mida meilt erimõõtude kohta uuritakse.

 

Milliseid tooteid Sleepwell erimõõtudes pakub?

 

Erimõõtudes saame toota järgnevaid tooteid:

 

 

 

Millistes mõõtudes on võimalik tellida vedrumadratseid?

 

Vedrumadratsi minimaalne laius on 70cm, maksimaalne 180cm, maksimaalne pikkus 220cm. Minimaalset pikkust vedrumadratsite puhul pole.

 

 

Millistes mõõtudes on võimalik tellida kattemadratseid?

 

Kattemadratsi minimaalne laius on 70cm, maksimaalne 200cm, maksimaalne pikkus 220cm. Vedrumadratsitele sarnaselt pole ka kattemadratsitel minimaalset pikkust.

 

 

Millistes mõõtudes on võimalik tellida kušette ja alusraame?

Kušette ja alusraame valmistame soovi korral vaid 190cm pikkusega.

 

Kuidas erimõõdus tooteid tellida?

 

Erimõõtudes tooteid saate tellida kõikide meie edasimüüjate käest. Otse tootjalt tellimise võimalust me kahjuks hetkel ei paku.

 

Erimõõdus Sleepwelli tootevalikuga saad tutvuda siin ja meie edasimüüjad leiad siit. Kui Sul on tekkinud mõni erimõõtusid puudutav küsimus, mis jäi käesolevas postituses vastamata, võid julgelt meiega ühendust võtta ka läbi Facebooki või Instagrami