Sleepwelli erimõõtudes toodetest

 

Sul on kodus eriline voodiraam, kuhu standardsuurusega madratsid sisse ei mahu? Või oled lihtsalt pikemat kasvu unimüts ja tahaksid õhtuti uinuda nii, et varbad ei ulatu enam üle voodi ääre? Siis soovitame Sul tellida omale erimõõdus madrats või voodi!

 

Oleme Sinu abistamiseks kokku pannud käesoleva postituse koos vastustega enamlevinud küsimustele, mida meilt erimõõtude kohta uuritakse.

 

Milliseid tooteid Sleepwell erimõõtudes pakub?

 

Erimõõtudes saame toota järgnevaid tooteid:

 

 

Millistes mõõtudes on võimalik tellida vedrumadratseid?

 

Vedrumadratsi minimaalne laius on 70cm, maksimaalne 180cm, maksimaalne pikkus 220cm. Minimaalset pikkust vedrumadratsite puhul pole.

 

 

Millistes mõõtudes on võimalik tellida kattemadratseid?

 

Kattemadratsi minimaalne laius on 70cm, maksimaalne 200cm, maksimaalne pikkus 220cm. Vedrumadratsitele sarnaselt pole ka kattemadratsitel minimaalset pikkust.

TOP Serene Lux kattemadrats on erimõõduna tellitav laiusega kuni 180cm ning pikkusega kuni 200cm.

 

 

Millistes mõõtudes on võimalik tellida kušette, voodiraame ja kontinentaalvoodeid?

 

RED voodiraami ning RED Pocket kušetti toodame minimaalselt 80cm, maksimaalselt 140cm laiusega ning 190cm või 210cm pikkusega.

RED ja BLACK seeria kontinentaalvoodeid toodame maksimaalselt 180cm laiuse ja  erimõõduna 210cm pikkusena.

 

Kuidas erimõõdus tooteid tellida?

 

Erimõõdus tooteid saate tellida kõikide meie edasimüüjate käest. Otse tootjalt tellimise võimalust me kahjuks hetkel ei paku.

 

Sleepwelli tootevalikuga saad tutvuda siin ja meie edasimüüjad leiad siit. Kui Sul on tekkinud mõni erimõõtusid puudutav küsimus, mis jäi käesolevas postituses vastamata, võid julgelt meiega ühendust võtta ka läbi Facebooki või Instagrami