Kuidas valmib Sleepwell?

Kas teadsid, et armastatud Sleepwelli voodid ja madratsid valmivad Eestis? Või et Sleepwell kuulub Euroopa ja Aasia suurima madratsitootja Hilding Anders Grupi kaubamärkide alla? Loe edasi ja saa teada, milline on Sleepwelli ajalugu ning kus meie tooted valmivad!

Hilding Anders Grupp

Rootsis Malmös asuva peakontoriga väärika ajalooga Hilding Anders Group on Euroopa  juhtiv voodite tootja. 1939. aastal Rootsis asutatud Hilding Anders tegutseb nüüdseks rohkem kui 65 riigis, kus ettevõttel on kokku üle 5000 töötaja.

 

Hilding Andersi valitud põhibrändide ja kaubamärkide hulgas on voodeid ja madratseid kõigile vajadustele. Töötame iga päev selle nimel, et kogu maailma inimestel oleks hea uni ning meie eesmärgiks on saada maailma juhtivaks voodilahenduste pakkujaks.

 

Hilding Anders grupi alla kuuluvad lisaks Sleepwellile ka näiteks sellised nimekad brändid nagu Hilding, Jensen, Carpe Diem, BICO, Slumberland, Dunlopillo ja paljud teised.

Sleep Lab

Hilding Andersi Šveitsi esinduses asub uneuuringute keskus Sleep Lab, mille eesmärgiks on viia läbi põhjalikke uuringuid ja katsetusi, et analüüsida, mõista ja arendada välja parimaid voodeid ja madratseid. Vaata ka videot meie unelaborist!

Sleepwell Eestis

Sleepwelli madratseid ja voodeid toodetakse Eestis alates 2004. aastast. Tooted valmivad Tallinna külje all Lehmja külas asuvas 22 000 m2 suuruses tehases. Kõik meie tooted on valmistatud koolitatud meistrite suure hoole ja pühendumusega.

Tegeleme pidevalt toodete arendamisega, et pakkuda oma klientidele kõige mõnusamat ja kosutavamat und mugavatest ja kvaliteetsetest materjalidest valmistatud voodites. Lisaks voodite funktsionaalsusele ei pea me vähemtähtsaks ka oma toodete stiilset ja skandinaavialikku disaini, mida samuti pidevalt edasi arendame.

Sleepwelli voodis on igal ööl uni magus ja kosutav. Tutvu meie toodetega siin. Kui Sul on tekkinud mõni küsimus, mis jäi käesolevas postituses vastamata, võid julgelt meiega ühendust võtta ka läbi Facebooki või Instagrami