Lisatooted kontinentaalvoodile

Kontinentaalvoodit soetades on sellele võimalik valida ka mitmeid lisasid, et muuta voodit mugavamaks ja magamistoa ilmet hubasemaks. Annamegi käesolevas postituses ülevaate erinevatest lisatoodetest, mida kontinentaalvoodiga kaasa osta. 

Kattemadrats

Kattemadrats on voodi komponent, millele pööratakse sageli kahjuks vähe tähelepanu, kuid on väga oluline osa mugava aseme loomisel.

Kattemadratsitel on mitu olulist funktsiooni:

  • Lisamugavus – kattemadratsiga on voodis oluliselt mugavam magada kui ilma selleta.
  • Hügieen – kattemadrats kaitseb alusmadratsit ning seda on võimalik palju kergemini puhastada kui suurt alusmadratsit.
  • Madratsi eluea pikendamine – kattemadratsi kasutamine alusmadratsi peal aitab ära hoida madratsi enneaegset äravajumist.
  • Võimaldab reguleerida alusmadratsi jäikust – kui oled soetanud alusmadratsi, mis tundub mõnenädalase kasutamise järel näiteks siiski vale jäikusega, on võimalik olukorda parandada ka sobiva kattemadratsiga.

Madratsikaitse

Madratsikaitse peamine funktsioon on hoida alusmadratsit määrdumise eest. Sleepwelli valikust leiad kahte liiki madratsikaitseid – TOP Hygienic ja Daggkapa.

TOP Hygienic ning TOP Hygienic Lux on lihtsad madratsikaitsed, mida on hõlbus puhastada ja hooldada.

Daggkapa sarjast leiad hügieenilised, õhku läbilaskvad ja vetthülgavad vedelikukindlad linad, mille pealiskiht mahutab vedelikku lausa kuni oma kahekordse kaalu ulatuses.

Peatsiots

Voodipeats lisab voodile juurde mugavust ning näeb magamistoas stiilne välja.

Sleepwelli kontinentaalvooditega samas komplektis peatsiotsa ei tule, seega tuleb peats voodit soetades ise välja valida ning juurde osta. Kõiki Sleepwelli voodipeatseid on võimalik tellida voodiga sobivas toonis ja mõõdus.

Jalutsikast

Jalutsikastid on hea võimalus hoiustada vajalikke asju (nt voodipesu või varupatju ning -tekke) stiilselt ja praktiliselt. Lisaks hoiustamisfunktsioonile on Sleepwelli valikust leitavad jalutsikastid ka väga tugevad ja kvaliteetsed ning töötavad hästi ka tumbana. Jalutsikastid on samuti saadaval kõigi meie valikus olevate kangaste ja värvidega.

Taskud

Kontinentaalvoodi tasku on lihtne, aga väga praktiline viis hoiustamaks näiteks telefoni, raamatut või prille. Kontinentaalvoodi tasku haakub hästi katte- ja vedrumadratsi vahel, sellel on kaks erineva suurusega taskut ning selle tagumine pool on spetsiaalsest mittelibisevast poroloonvahust.

Padjad

Hea une jaoks on väga tähtis ka õige padi! Padja eesmärk on pakkuda magaja peale, kaelale ja ülaseljale voodis olles piisavat tuge ning hoida neid loomulikus ja õiges asendis, et lihased saaksid lõdvestuda. Kvaliteetne ja sobiv padi võib aidata nii unetuse, öise higistamise, allergiate kui kaela- ja seljavalude vastu. Sleepwelli valikus on nii lateksist kui mäluvahust padjad.

Öökapid

Stiilsed ja tugevad tammepuidust öökapid annavad magamistoale mõnusat skandinaavialikku tunnetust ning võimaluse väiksemaid asju mugavalt voodi kõrval hoiustada.

Voodijalad

Sleepwelli kontinentaalvoodiga ei tule voodijalad komplektis kaasa – need tuleb ostjal ise vastavalt oma eelistusele ja magamistoa stiilile valida. Meie valikust leiad erinevates kõrgustes nii ümaraid kui kandilisi, metallist kui puidust voodijalgu.

Sleepwelli voodis on igal ööl uni magus ja kosutav. Tutvu meie toodetega siin. Kui Sul on tekkinud mõni küsimus, mis jäi käesolevas postituses vastamata, võid julgelt meiega ühendust võtta ka läbi Facebooki või Instagrami