Mahuka panipaigaga voodi – RED Pocket Storage

Magamistoas ruumi napib? RED Pocket Storage on mugav ja stiilne voodilahendus, mis annab võimaluse hoiustada palju vajaminevat. 

Paljud meist elavad kodudes, kus hoiustamisruumi kipub ikka ja alati väheks jääma. Seda eriti magamistoas, kus tahaks, et kõik asjad oleks silme eest ära pandud ning mõte saaks puhata.

 

Just sellistes oludes on ideaalne soetada omale RED Pocket Storage voodi. Tegu on ühe kušeti või kahest kušetist koosneva kontinentaalvoodiga, mille sees on mahukas panipaik. Ühe 80-sentimeetrise laiusega kušeti panipaik mahutab näiteks vabalt kaks tekki, kaks patja ja kaks komplekti voodipesu.

 

Voodi käib väga kergelt ja vaikselt lahti ning panipaiga avamiseks ei ole vaja lisaruumi nagu sageli erinevate sahtlitega voodite puhul. Seega sobib RED Pocket Storage ka väga kitsastesse tubadesse ning eriti hästi näiteks lastetuppa.

Tehniline info

Kušeti 5-tsoonilise pocket-vedru jäikust on võimalik vastavalt maitsele ise valida – kas pehmem, keskmine või jäigem. Voodi on vooderdatud kvaliteetse ja vastupidava Tiger Touch porolooniga. Täiendavat mugavust pakub poroloonile lisatud puuvillakiht.

Voodi on saadaval 80×200, 90×200 ning 120×200 cm mõõtudes. Laiema voodi soovijatel on võimalik soetada kaks 80 või 90 cm laiust kušetti.

Kangad

RED Pocket Storage voodit on võimalik tellida Sleepwelli põhikangavaliku 14 erinevas toonis või valida hoopis 30 laiendatud kangavaliku kanga seast. Kõik Sleepwelli valikus pakutavad kangad on vastupidavad ja kvaliteetsed ning hõlpsasti hooldatavad. Lisaks vastavad kõik meie kangad ka Ökotex tähisele.

 

Kangaste kohta saad lisainfot lugeda SIIT.

Peatsiots

Voodipeats lisab voodile juurde mugavust ning näeb magamistoas stiilne välja.

Sleepwelli kontinentaalvooditega samas komplektis peatsiotsa ei tule, seega tuleb peats voodit soetades ise välja valida ning juurde osta. RED Pocket Storage juurde sobivad kõik RED ja BLACK sarja peatsiotsad.

Sleepwelli voodis on igal ööl uni magus ja kosutav. Tutvu meie toodetega siin. Kui Sul on tekkinud mõni küsimus, mis jäi käesolevas postituses vastamata, võid julgelt meiega ühendust võtta ka läbi Facebooki või Instagrami