Millist madratsit lapsele valida?

Sageli pöördutakse meie poole küsimusega, milline madrats võiks lapsele kõige sobivam olla. Vastus oleneb suuresti magaja vanusest, kuid muretseda ei tasu – Sleepwelli valikust leiab sobiva madratsi igas vanuses lapsele. Käesolevas postituses annamegi väikese ülevaate, millised madratsid on lastele sobivaimad.

Beebimadratsid

Kõige pisematele on meie valikus pakkuda kolm madratsit:

  • Hilding Dobranocka – Tegu on valikust kõige soodsama beebimadratsiga. Madratsi sisuks on profileeritud õhuline flexifoam poroloon, mis tagab sujuva õhu liikumise madratsis.
  • Hilding Kolysanka – Selle kahepoolse beebimadratsi teeb eriliseks naturaalne kookoskiht, mis muudab madratsi ühe poole jäigemaks. Madratsi teisel pool on õhuline Flexifoam poroloon.
  • Hilding Safe – Safe beebimadratsil on spetsiaalsed kõrgemad servad, et laps ei saaks end madratsilt maha keerata. Seetõttu sobib see madrats hästi ka reisivoodiks või mähkmete vahetamiseks. Madratsi sisuks on profileeritud Velvet-touch poroloon, mis oma suurepärase elastsusega toetab lapse keha just vajalikul määral.

Kõigil kolmel beebimadratsil on täielikult eemaldatavad ning 40-kraadises vees masinpestavad katted. Lisaks on madratsite katetel ka optiliste valgenditeta niiskuskindel ja allergiavastane Lotus töötlus, mis ei võta sisse plekke ning on lihtsasti puhastatav. Beebimadratsid on saadaval suurustes 60×120 ning 70×140 cm.

Lastemadratsid

Beebivoodist juba välja kasvanud kuni 50kg kaaluvatele lastele on Sleepwelli kollektsioonis kaks spetsiaalset lastemadratsit:

  • BLUE Children – Tegu on lihtsa ja taskukohase lastemadratsiga, mille sisuks on klassikaline bonell-vedrustus ning madratsi mõlemad pooled on vooderdatud kvaliteetse porolooniga.
  • BLUE Children Plus – Kvaliteetne ja eriti mugav lastemadrats, mille sisuks on vastupidav mini-pocket vedrustus. Madratsi mõlemad pooled on vooderdatud kvaliteetse porolooniga.

Mõlemad lastemadratsid on kaunistatud armsa ja lõbusa lammastega äärepaelaga. Madratsite katted on eemaldatavad ja masinpestavad kuni 40-kraadises vees. Lisaks on madratsikatetel ka tolmulestavastane, 100% naturaalne Sensity™ töötlus.

 

Lastemadratsid on saadaval suurustes 70×155, 80×200 ja 90×200 mõõtudes. Kui lapsele peaks olema juba soetatud suurem voodiraam, siis võib julgelt uurida ja proovida ka Sleepwelli valikus olevaid pehmeid madratseid, mis pole lapse väiksema kehakaalu jaoks liiga jäigad.

Teismeliste madratsid

Paljudele teismelistele sobivad ka juba täiskasvanute madratsid, ent meie valikus on ka spetsiaalselt noorukitele mõeldud madratseid:

  • Hilding Breakdance – Tegu on vedrudeta 7-tsoonilise, kahepoolse madratsiga, mille sisuks on omavahel ühendatud kaks erikujulise profileeringuga Flexifoam porolooni kihti. Kumbki madratsi pool on erineva jäikusega.
  • Hilding Funky – Funky on vedrudeta 7-tsooniline, kahepoolne madrats, mille sisuks on kaks erineva jäikusega Flexifoam porolooni kihti.

 

Mõlemat noortemadratsit katab noortepärase mustriga kate, mis on täielikult eemaldatav  ning masinpestav kuni 60-kraadises vees. Mugavamaks transportimiseks on madratsid pakitud rulli.

 

Madratsid on saadaval pikkusega 200cm ja laiustes 80, 90, 100, 120, 140, 160 cm.

Vedelikukindlad aluslinad

Mida väiksemad lapsed, seda rohkem juhtub voodis ka väikseid õnnetusi. Seepärast soovitame alati madratsi nii kui kattemadratsi kaitseks kasutada Daggkapa vedelikukindlaid aluslinasid. Tegu on hügieeniliste, õhku läbilaskvate ja vetthülgavate linadega, mille pealiskiht mahutab vedelikku lausa kuni oma kahekordse kaalu ulatuses. Daggkapad on kaetud naturaalse Lyocell pealiskihiga, mille valmistamiseks on kasutatud kiirekasvulist eukalüptipuitu. Linade vedelikukindlad omadused säilivad kuni 100 pesukorda.

 

Daggkapa vedelikukindlad aluslinad on saadaval suurustes 60×120, 70×140, 80×200, 90×200, 120×200, 140×200, 160×200 ja 180×200 cm.

Meelespea

Kuna laste kehakaal on väiksem kui täiskasvanutel, tuleks lastele valida reeglina alati pehmem madrats kui vanemale. Küll aga on kõige tähtsam võimalusel ikkagi magaja ise poodi kaasa võtta ja lasta tal rahulikult proovida, milline madrats kõige mõnusam ja sümpaatsem tundub. Kui algne valik jääb aja möödudes ikka liiga pehmeks või jäigaks, saab madratsile alati lisada kattemadratsi, mis jäikust sobivamaks muudab.

Sleepwelli madratsite valikuga saad tutvuda siin ja meie edasimüüjad leiad siit. Kui Sul on tekkinud mõni laste madratseid puudutav küsimus, mis jäi käesolevas postituses vastamata, võid julgelt meiega ühendust võtta ka läbi Facebooki või Instagrami