Sleepwelli sarjad – BLUE, RED ja BLACK

Sleepwelli valikus on tooteid kolmest sarjast – BLUE, RED ja BLACK. Panime kokku lühikese ülevaate, mis neid sarju iseloomustab ja üksteisest eristab.

Sarjadest üldiselt

Toodete sarjad oleme oma kollektsioonis jaotanud hinnaklasside järgi. BLUE sarja tooted on kõige lihtsamad ning soodsamad, RED sari pakub head kvaliteeti keskmises hinnaklassis ning BLACK sari sisaldab kõrgema hinnaga tooteid neile, kes ihkavad eriti luksuslikku und. Lisaks eelnimetatud sarjadele on Sleepwelli kollektsioonis ka TOP sari, mis tähistab kattemadratseid.

BLUE

BLUE sari on inimestele, kes hindavad lihtsuse võlu, kuid ei tee samas järeleandmisi magamismugavuse osas. Taskukohase hinnaga BLUE sarja tooted on kvaliteetsed ja vastupidavad.

BLUE sari sobib hästi lastele, alles oma iseseisvat elu alustavatele noortele või eakamatele inimestele. Tänu oma taskukohasusele on BLUE sarja tooted suurepärased ka suvilasse või maakoju.

RED

RED sari sobib hästi inimestele, kes hindavad kestvust, vastutustundlikku tootmist ja kodumaisust. Alati usaldusväärsed RED sarja tooted on suurepärane valik peredele.

RED sari on inimestele, kes väärtustavad kõrget kvaliteeti ning on veendunud, et tervistava une arvelt ei tohiks teha mingeid kompromisse.

BLACK

Sleepwelli kõige luksuslikum BLACK sari on loodud inimestele, kes lepivad vaid parimaga. Inimestele, kes tahavad elult midagi rohkemat ning julgevad seda endale küsida. Esmaklassilise kvaliteediga BLACK sarja tooteid iseloomustab elegantne disain ning ülim kasutusmugavus.

Luksuslik BLACK sari rahuldab ka kõige nõudlikumaid unegurmaane.

TOP

Kattemadrats lisab voodile täiendavat magamismugavust ning aitab moodustada kahest alusmadratsist ühtse terviku. Kindlasti ei saa alahinnata kattemadratsi positiivset mõju voodi elueale ja hügieenile. Kattemadratsit võib kasutada pehmendusena ka diivanitel ja lahtikäivatel vooditel.

Sleepwelli toodete valikuga saad tutvuda siin ja meie edasimüüjad leiad siit. Kui Sul on tekkinud mõni meie tooteid puudutav küsimus, mis jäi käesolevas postituses vastamata, võid julgelt meiega ühendust võtta ka läbi Facebooki või Instagrami