Sleepwelli sarjad – BLUE, RED ja BLACK

Sleepwelli valikus on tooteid kolmest sarjast – BLUE, RED ja BLACK. Panime kokku lühikese ülevaate, mis neid sarju iseloomustab ja üksteisest eristab.

Sarjadest üldiselt

Toodete sarjad oleme oma kollektsioonis jaotanud hinnaklasside järgi. BLUE sarja tooted on kõige lihtsamad ning soodsamad, RED sari pakub head kvaliteeti keskmises hinnaklassis ning BLACK sari sisaldab kõrgema hinnaga tooteid neile, kes ihkavad eriti luksuslikku und. Lisaks eelnimetatud sarjadele on Sleepwelli kollektsioonis ka TOP sari, mis tähistab kattemadratseid.

BLUE

Sleepwell BLUE sari on inimesele, kes hindab lihtsuse võlu. Sarja tooteid iseloomustab stabiilsus ja pikk kasutusiga. Kõik kasutatud materjalid vastavad kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele. Materjalid on toodetud keskkonnasõbralikult ning ei sisalda kahjulikke aineid.

RED

Sleepwell RED sari on inimesele, kes väärtustab kõrget kvaliteeti. Valitud toodetes on kasutusel High Resilience poroloon ja Serene™ poroloon, mis säilitab keha toetavad omadused ka jahedas magamistoas. Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Kangas, puuvill, vill ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.

BLACK

Sleepwell BLACK sari on neile, kelle jaoks on olulised ülim kasutusmugavus, parim kvaliteet ning elegantne disain. Kollektsioonis on kasutusel vaid ergonoomiline 7-tsooniline multipocket-vedrustus. Sarja materjalide valik ulatub High Resilience poroloonist profileeritud lateksi ning perforeeritud Serene™ poroloonini. Kangaste töötlemisel on kasutatud innovaatilist RucoPur™ tehnoloogiat, mis reguleerib kehatemperatuuri.

TOP

Kattemadrats lisab voodile täiendavat magamismugavust ning aitab moodustada kahest alusmadratsist ühtse terviku. Kindlasti ei saa alahinnata kattemadratsi positiivset mõju voodi elueale ja hügieenile. Kattemadratsit võib kasutada pehmendusena ka diivanitel ja lahtikäivatel vooditel.

Sleepwelli toodete valikuga saad tutvuda siin ja meie edasimüüjad leiad siit. Kui Sul on tekkinud mõni meie tooteid puudutav küsimus, mis jäi käesolevas postituses vastamata, võid julgelt meiega ühendust võtta ka läbi Facebooki või Instagrami