Pane oma unelmate voodi ise kokku

Kas teadsid, et Sleepwelli uues kollektsioonis on võimalik oma unelmate voodi ise kokku panna? Loe edasi ja saa teada, kuidas seda teha. 

Kontseptsiooni sünd

Idee sellest, et võiksime pakkuda oma klientidele võimalust panna oma unelmate voodi ise kokku, sündis meil juba mõni aeg tagasi. Oleme saanud klientidelt palju tagasisidet, mis pani meid mõistma, et inimeste soovid ja vajadused magamisaseme osas varieeruvad väga palju. Seega otsustasimegi hakata pakkuma võimalust oma voodi täiesti nullist ise kokku panna – nii saad kontrollida iga detaili selle juures alates kangast kuni aluskušeti tüübini.

Kuidas oma voodit ise kokku panna? 

Oma unelmate voodi saad kokku panna SIIN. Voodi ülesehitamiseks saad omavahel kombineerida nii meie RED kui BLACK sarja tooteid. Kõik tooted on võimalik tellida sama kangaga, et moodustuks üks ideaalselt kokkusobiv voodi.

 

1. Alusraam või kušett

See on voodi kõige alumine kiht. Võimalik on valida nelja erineva toote vahel. Alusraamil vedrusid pole, seega on see kõigist variantidest kõige jäigem. Kušetid erinevad omavahel peamiselt tsoonide arvu (mida rohkem tsoone, seda mugavam ja keha järgi kohanduvam voodi) ning vedrude tüübi poolest. Lisaks on võimalik valida ka sahtlitega kušetti.

 

2. Vedrumadrats

See on voodi kõige tähtsam kiht. Vedrumadratsite valikus on kaheksa erineva jäikuse, vedrude jm sisumaterjalidega madratsit. Selleks, et leida omale kõige sobivam, on soovitatav madratsit enne soetamist ka poes proovida. Üldine reegel on, et mida raskem magaja, seda jäigem peaks olema madrats, ent kõige olulisem tegur madratsi valimisel on siiski magaja enda mugavus ja eelistus.

 

3. Kattemadrats

Voodi magamismugavust saab edukalt reguleerida kattemadratsitega. Madratsi jäikuse säilitamiseks või suurendamiseks soovitame valida TIGER TOUCH või TIGER TOUCH PLUS kattemadratsi, milles on kasutatud vastupidavat ja hea vetruvusega Tiger Touch porolooni. Eriti jäigaks saab voodi muuta kookoskiududest valmistatud COCO kattemadratsiga. Pehmema voodi saamiseks soovitame valida lateksist sisumaterjaliga kattemadratsi. Eriti luksuslikult pehmeks muudab voodi TOP LATEX LUX kattemadrats.

 

4. Peats

Peats annab voodile juurde iseloomu ja mugavust. Peatsiosa paigaldamisega on võimalik kerge vaevaga luua komplektne voodi. Sleepwelli kollektsioonis on lai valik erineva disaini ja mööblikangaga peatsiosi. Võimalik on valida 13 erineva peatsi vahel.

 

5. Jalad

Ka voodijalad saad vastavalt oma maitsele valida. Võimalik on lisada voodile nii modernseid nurkjalgu kui klassikalisi koonusjalgu just oma magamistuppa sobivas toonis.

 

6. Kangas

Viimaseks saad valida oma voodile sobiva kanga. Kõik meie valikust leitavad kangad on väga vastupidavad, hästi hooldatavad ja kauni välimusega.

Valiku tegemine ja voodikomplekti ostmine

Kui kõik eelnevad valikud on tehtud, saad oma e-mailile saata nimekirja kõigi valitud toodetega. Selle nimekirja võite võtta kaasa, kui lähete füüsilisse poodi voodit soetama või küsida pakkumist endale sobivalt e-poelt. Ja nii lihtne ongi!

 

 

PANE OMA UNISTUSTE VOODI ISE KOKKU SIIN

Sleepwelli voodis on igal ööl uni magus ja kosutav. Tutvu meie toodetega siin. Kui Sul on tekkinud mõni küsimus, mis jäi käesolevas postituses vastamata, võid julgelt meiega ühendust võtta ka läbi Facebooki või Instagrami