Sleepwelli uus kollektsioon

Töötame Sleepwellis iga päev selle nimel, et pakkuda klientidele kõige mõnusamat ja kosutavamat und. Seetõttu tundsime, et nüüd oleks paras aeg ka täielikuks kollektsiooniuuenduseks ning 2023. aasta veebruaris me oma suure hoolega disainitud ja üles ehitatud uue kollektsiooni ka välja andsime. Mis on meie kollektsioonis uut ja mis on jäänud sarnaseks, saad lugeda käesolevast postitusest. 

Materjalid

Sleepwelli voodid ja madratsid on mugavad ja tervisesõbralikud. Nende tootmisel on kasutatud ainult kvaliteetseid ja, nii palju kui võimalik, naturaalseid materjale – villa (100%), puuvilla (100%), kookost ja lateksit. Lisaks mugavusele on Sleepwelli voodid ja madratsid hästi õhku läbilaskvad ja tugeva konstruktsiooniga. Toodetes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et need on toodetud keskkonnasõbralikult ning nendes ei leidu inimorganismile kahjulikke aineid.

 

Suurema unemugavuse pakkumiseks arendab Sleepwell pidevalt oma tooteid uusimate ja leidlikuimate materjaliteaduse saavutustega. Nii on näiteks materjalide valikus jahutava efektiga sensICE™, hügieeniline ja allergiavaba Sensity™, 100% plastprügist valmistatud Seaqual™ ning paljud teised uuenduslikud kangavõimalused.

 

Lisaks on meie uues kollektsioonis ka palju tooteid, mis sisaldavad innovatiivset Tiger Touch porolooni, mida võib pidada tõepoolest materjalitööstuse viimaseks sõnaks, lubades õhul hästi liikuda ja moodustades keha ümber mõnusalt vetruva ning toetava vormi. Peale selle oleme mõelnud ka keskkonnateadlikumale tarbijale ning lisaks Seaqual™ kangale kasutame nüüd oma GREEN tähisega toodetes ka Biofoam mäluporolooni. Biofoami valmistamisel on kasutatud naturaalset kastoorõli, millel on tolemulesta ning bakterite paljunemise vastased omadused.

Uued tooted

Lisaks sellele, et enamik meie voodeid ja madratseid said täiendusi, on uues kollektsioonis ka mõned täiesti uued tooted:

 

BLUE Pocket Dark vedrumadrats – Lihtne ja mugav, ühepoolseks kasutamiseks mõeldud vedrumadrats. Magamiseks kasutatakse ainult heledat stretš-kangast madratsipoolt, mille kangas on lukuga eemaldatav ja pestav. Tumedast mööblikangast alumine osa ei karda seevastu määrdumist, mistõttu on BLUE Pocket Dark tänuväärne kaaslane näiteks suvekoju.

 

BLUE Orthopedic ja BLACK Orthopedic vedrumadratsid – Seljavaevustega inimestel soovitame valida sobiva toote Sleepwelli jäikade ortopeediliste vedrumadratsite hulgast. Need on kahepoolsed madratsid, mille ühe poole sisumaterjaliks on alati eriti jäik kookoskiududest matt. Samas tasub meeles pidada, et kõik inimesed on erinevad ning kõigi seljavaevuste korral jäika magamisaset ei soovitata. Orthopedic madratsite lipulaev on BLACK Orthopedic, milles on kasutatud suure vedrude arvuga multipocket-vedrustust ning hästi niiskust juhtivat looduslike bambuskiududega Bamboo kattekangast.

 

RED Green vedrumadrats – kvaliteetne 5-tsoonilise pocket-vedrustusega madrats, milles on kasutatud looduslähedasi ja -sõbralikke materjale. Madratsi kattekangas on Seaqual™ polüesterkiust – materjalist, mis on valmistatud maailmamerest kokku korjatud ja ümber töödeldud plastikprügist. Uus materjal on inimesele 100% ohutu, mida kinnitab ka Öko-Tex sertifikaat. Sisumaterjaliks on loodusliku kastoorõli sisaldusega Bio visco (ühel madratsipoolel massaaži-efekti tekitamiseks profileerituna), mille antibakteriaalsed omadused pärsivad tolmulestade levikut.

 

TOP Tiger Touch ja TOP Tiger Touch Plus kattemadratsid

 

TOP Green kattemadrats

 

TOP Latex Micropocket kattemadrats – Õhukese pocket-vedrustusega kattemadrats, mis on mõlemalt poolt kaetud pehme lateksikihiga. TOP Latex Micropocket on Sleepwelli kattemadratsite lipulaev, millest unistavad ka kõige suuremad unegurmaanid.

 

BLUE ja RED mootorvoodid – kvaliteetse pocket-vedruga vooderdatud stiilsed ja mugavad mootorvoodid on ideaalne lahendus neile, kes armastavad näiteks õhtuti voodis lugeda või telekat vaadata.

 

RED Continental Green kontinentaalvoodi

 

BLACK Continental kontinentaalvoodi 4 jalaga – Elegantne 4 jalaga kontinentaalvoodi lahendus, kus keskmiste jalgade asemel on varjatud tugijalad. Kahele aluskušetile tuleb kodus peale tõmmata ühine kate, mis kinnitub krõpsupaelaga kušettide alumiste servade külge. Selliselt muutuvad 2 kušetti üheks ning voodi näeb ilus ja sihvakas välja.

“Pane ise oma voodi kokku” kontseptsioon

Üks põnevamaid lisandusi meie uue kollektsiooni juures on võimalus oma unistuste voodi ise kokku panna, kombineerides omavahel RED ja BLACK sarja tooteid ning valides meelepärase kangatooni meie laiast mööblikangaste valikust. See tähendab, et terve voodi alates aluskušetist lõpetades voodijalgade ja peatsiga on võimalik ise kokku kombineerida.

 

Oma unistuste voodi saad ise kokku panna SIIN.

Sleepwelli voodis on igal ööl uni magus ja kosutav. Tutvu meie toodetega siin. Kui Sul on tekkinud mõni küsimus, mis jäi käesolevas postituses vastamata, võid julgelt meiega ühendust võtta ka läbi Facebooki või Instagrami