Umbes kolmandiku!
Aastaga koguneb voodis veedetud aega nelja kuu jagu, kümne aastaga aga ligi 30 000 tundi.

Hea uni on asendamatu jõuvarude taastaja ning oluline tegur inimese püsimisel tervena. Uni on elueliksiir, turgutus vaimule ja kehale, asendamatu vitaalsuse allikas, mis valmistab meid ette igaks järgnevaks päevaks.

Seetõttu on üllatav, kui vähe pööratakse tähelepanu oma magamisasemele. On inimesi, kes magavad eluaeg ühes äravajunud voodis, ent ei seosta oma halba und ja tervisehädasid voodi seisukorraga.

Sleepwelli madratsid on loodud selleks, et kindlustada Sulle mõnus puhkus ning seega suurepärane enesetunne ja hea tervis. Et Sinu keha saaks välja puhata ja uut energiat ammutada, vajad magamisaset, mis võimaldab lihastel ja luustikul lõdvestuda ning taastuda.

Head madratsit otsides ära piirdu pelgalt internetis loetuga või kataloogi lehitsemisega. Külasta kauplust ja proovi ise, kas välja valitud madrats on Sulle maksimaalselt sobiv. Mitte keha ei peaks järgima madratsi kuju, vaid madrats peab järgima Sinu keha kumerusi! Osta endale just see madrats, mis tundub Su kehale tõeliselt mugav!

Sleepwelli sari pakub Sulle laia valikut eranditult häid madratseid. Valides Sleepwelli madratsi, tunnetad ja tunnistad paari öö järel selle headust ka ise.