Mootorvoodi – kellele ja milleks?

Möödumas on ajad, mil voodi oli vaid lihtne magamiseks mõeldud mööbliese. Tänapäevasele inimesele, kes otsib tipptasemel voodilahendust, võib sobivaim valik olla just dünaamiline ja eriliselt mugav mootorvoodi. Käesolevas postituses selgitame mootorvoodite peamisi eeliseid ja omadusi. 

Kohandatavus

Mootorvoodite üks peamisi eeliseid teiste voodilahenduste ees on nende kohandatavus. Tänu mootorvoodi mitmest osast koosnevale ehitusele on hõlpsasti võimalik selle asendit muuta. Mootorvoodi pakub võimalust tõsta või langetada nii peatsit kui jalutsit, eraldi või korraga, pakkudes võimalust kohandada oma ase just selliseks, nagu selle kasutajal kõige mugavam on.

Mugavus

Punkt, millest ei saa üle ega ümber. Mootorvoodi võimaldab selle kasutajal just endale kõige sobivamas asendis lõõgastuda ning puhata. Voodipeatsi ja jalutsi kõrguse reguleerimine on ülimugav ning vajab selleks vaid ühte vajutust juhtmevabal puldil. Näiteks on mootorvoodi suurepärane lahendus ka neile, kes armastavad õhtuti voodis telerit vaadata või raamatut lugeda.

Sobiv mõlemale partnerile

Kui jagad voodit partneriga, ent armastate magada erinevas asendis, siis on mootorvoodi teile justkui loodud. Kumbki voodi kasutaja saab enda poolt just oma äranägemise järgi kasutada. Näiteks, kui üks voodi kasutaja armastab magada sirgel voodil, ent teisel on probleeme norskamisega, saab tema ilma kaaslast segamata magada veidi kõrgendatud seljaga. Kuna sellisel puhul on omavahel ühendatud kaks kitsamat mootorvoodit, väheneb ka voodi öine “õõtsumine” ning partneri keeramist ja liigutusi pole nii hästi tunda.

Veelgi mugavamaks kasutamiseks leiab Sleepwelli valikust ka spetsiaalselt mootorvoodile loodud lõhikutega lateksist kattemadratsi.

Lisatoestus ja valu leevendamine

Mitmete krooniliste tervisevaevuste ja valude käes kannatavatele inimestele on mootorvoodi ideaalne valik, vähendades vaevusi ning aidates paremini puhata. Näiteks võivad mootorvoodist leida abi uneapnoe, reflukshaiguse või kroonilise seljavaluga inimesed. Voodi reguleerimine mugavaimasse asendisse aitab vähendada kehal võimalikke survepunkte ning pakkuda leevendust ja parandada une kvaliteeti.

 

Lisaks sobib voodi hästi ka eakatele või taastusravi vajavatele inimestele. Vigastustest või operatsioonidest taastuvatele inimestele pakub mootorvoodi head tuge ja paindlikkust, aidates sellega kaasa sujuvamale taastumisprotsessile. Eakate jaoks võib reguleeritav mootorvoodi oluliselt parandada mugavustunnet, mobiilsust ja üldist elukvaliteeti.

Vereringele ja hingamisele

Kas kaaslane heidab sulle sageli ette norskamist? Või tunned hoopiski õhtuti, et jalad on peale pikka tööpäeva paistes ja väsinud? Lisaks eelmainitule võib pea või jalgade tõstmine mootorvoodiga aidata parandada ka meie vereringet ja hingamist. Voodipeatsit või jalutsit kõrgemale reguleerides võib väheneda norskamine ning paraneda vereringe ja üldine hingamissügavus ja -sagedus. Need aga omakorda aitavad kaasa kosutavamale unele.

Sleepwelli mootorvoodi

Sleepwelli RED Mootorvoodi on kauni skandinaavialiku disainiga luksuslik voodilahendus. RED Mootorvoodi sisuks on 5-tsooniline pocket-vedrustus, mille jäikuse saab ostja vastavalt enda eelistusele valida. Lisaks on võimalik valida ka 7 mööblikanga vahel. Voodiga tuleb kaasa lihtsasti kasutatav juhtmevaba pult. Voodile on võimalik juurde tellida ka samast kangast peatsiots ning spetsiaalne lateksist kattemadrats.

 

Kokkuvõtteks – mootorvoodi on suurepärane kaasaegne voodilahendus inimesele, kes armastab dünaamilisust, mugavust ja väga head kvaliteeti.

Sleepwelli voodis on igal ööl uni magus ja kosutav. Tutvu meie toodetega siin. Kui Sul on tekkinud mõni küsimus, mis jäi käesolevas postituses vastamata, võid julgelt meiega ühendust võtta ka läbi Facebooki või Instagrami