Magamistoa kujundustrendid 2024 – mis on moes uuel aastal?

Uuel aastal uue hoo ja uute sisekujundustrendidega! Mis on 2024. aastal magamistoa kujunduses in ja mis out? Meie arust on kõige rohkem in kodu ja magamistuba, mis on iseloomuga ja enda omaniku nägu ning tundub, et trendikuulutajad arvavad samamoodi.

1. Mööbel, mis ei sobi omavahel kokku

Kõlab veidi vastuoluliselt? Kui seni oleme näinud sisekujunduses ning eriti magamistubades samast tootesarjast ja -komplektist tooteid, siis 2024. aastal magamistuba kujundama hakates mõtle hoopis kastist välja. Tammepuidust kummut võib näiteks pähklikarva tugitooli või kroomitud taburetiga ootamatult hästi harmoneeruda ning tekitada huvitava ja iseloomuga koosluse. Vali mööblit selle järgi, mis sulle meeldib, mitte mis kokku sobib ning loo endale omanäoline interjöör!

Foto allikas: Shutterstock

2. Eklektiline voodipesu ja -aksessuaarid

See läheb hästi kokku ka eelmise punktiga. Voodipesu ei pea olema ühtlaselt lumivalge või hall. Sobita omavahel kokku ootamatuid mustreid ja tekstuure ning saad väga väikese eelarvega luua magamistoale hoopis uue ilme.

Foto autor: Kelly Marcelo

3. Mustrilised seinad terves toas

Oleme möödunud aastatel näinud nii ühtlaselt värvitud kui ka aktsentseinu. 2024. aasta toob tagasi aga tõelise magamistoa klassika – mustrilised tapeedid igas seinas. Tapeedivalik on meie poodides väga lai ning oma maitsele sobivama leiavad nii julgemaid kui tagasihoidlikumaid maitseid eelistavad kodukujundajad. Mõnusa mustriga tapeet loob toale nii-nii mõnusa ja hubase meeleolu!

Foto autor: Coco Zentner

4. Romantismi tagasitulek

Hea uudis kõigile romantikutele! Vastukaaluks superminimalistlikele hotellilikele magamistubadele on nüüd moes mänglevad mustrid, tekstuurid ja kaunistused ning nipsasjakesed. Näiteks on lilleline või satsidega voodipesu ühtaegu nii trendikas kui ka äärmiselt armas ja natuke nostalgiline.

Foto autor: Thomas Loof

5. Värvid-värvid-värvid

Kas oled samuti tüdinud valge-hall-beež toonides sisekujundusest? Kuigi need toonid on ajatu klassika, tasub ruumidesse tuua ka erksamaid värve. Need tõstavad tuju ning lisavad isikupära. Kui magamistuba tundub igavavõitu aga suuremat remonti lähiajal plaanis pole, siis on kõige lihtsam vürtsitada seda uute tekstiilidega – leia tuppa oma lemmikvärvides kardinad, vaip või uued dekoratiivpadjad!

Foto autor: Sergey Krasyuk

6. Uue ja vana kombineerimine

Kui hakkad 2024. aastal oma magamistuba kujundama, siis kiika lisaks tavapärastele sisekujunduspoodidele ka juba aastakümnete taguse mööbli poole. Ehk on sul vanavanematest mõni armas mööbliese alles jäänud või kuulsid sõbralt ägeda vanakraamipoe kohta oma kodulinnas? Vintage on äge ja eriti maitsekas on seda kombineerida koos uute esemetega ning näha, kuidas nad loovad kauni ja omanäolise terviku.

Foto allikas: sohohome.com

Sleepwelli voodis on igal ööl uni magus ja kosutav. Tutvu meie toodetega siin. Kui Sul on tekkinud mõni küsimus, mis jäi käesolevas postituses vastamata, võid julgelt meiega ühendust võtta ka läbi Facebooki või Instagrami