4 jalaga BLACK kontinentaalvoodi kokkupanekujuhis

Ostsid kontinentaalvoodi ja pole kindel, kuidas seda kokku panna? Ära muretse, videojuhendis on kõik sammud ette näidatud.

1. Kušettide kokku panemine

Vajalikud vahendid: 4 voodijalga, 2 tugijalga, 4 kruvi, mõõdulint ja akutrell.

Keera mõlemad kušetid tagurpidi, et oleks puidust alusraami näha. Enne jalgade alla keeramist tuleb lisada plastikseib voodi ja jala vahele. Tasub ka jälgida, et jalad tuleb keerata takjariba poolele – see näitab kušeti sisemist ja välimist külge.

Kušeti sisemisele küljele, kus pole takjariba, tuleb kinnitada tugijalad. Selleks on vaja kruvisid ja akutrelli (akutrelli puudumisel saab ka kruvikeerajaga hakkama). Mõlemad tugijalad tuleb kušeti äärest kinnitada sama kaugele, soovituslikult 40cm.

Algselt tuleb jalgadele keerata kušett, kus on tugijalad. Teise kušeti ümberpööramisel tuleb jälgida, et jalgadeta pool kinnitub ilusti tugijala külge.

Peatsi kinnitamiseks otsige üles löökmutter, mis asub umbes 5 cm kõrgusel kušeti äärest ja lõigake auk kušeti kangasse. Kui peatsi soovi ei ole, pole seda sammu vaja teha.

Kušettidele katte peale panemist tuleb alustada diagonaalsetest külgedest. Kui kõik neli nurka on kaetud, tuleb kate kinnitada kušeti alumisel äärel asuva takjariba külge. Peatsi kinnitamiseks lõigake kušeti kattesse teine auk, mis kattub eelnevaga. Kui peatsiotsa ei ole soetatud, pole seda sammu vaja teha.

2. Peatsi kinnitamine

Vajalikud vahendid: 2 jalga, 2 polti, 2 metallseibi, 13mm pööratav põrkvõti või 13mm mutrivõti.

Peatsi kinnitamiseks tuleb tõsta peats kohakuti kušetiga ning kinnitada poldid koos seibidega läbi peatsiava ja eelnevalt lõigatud aukudest löökmutrisse.

Kui olete soetanud 12 cm plastikjalad, et tõsta peatsit kõrgemale, tuleb jalad alla keerata enne peatsi kinnitamist.

Lõpetuseks lisame peale vedrumadratsi ja kattemadratsi. Nüüd ongi koos imeline 4 jalaga BLACK kontinentaalvoodi.

Sleepwelli voodis on igal ööl uni magus ja kosutav. Tutvu meie toodetega siin. Kui Sul on tekkinud mõni küsimus, mis jäi käesolevas postituses vastamata, võid julgelt meiega ühendust võtta ka läbi Facebooki või Instagrami